Про компанію

     vinstal

     Ми представляємо товари провідних європейських виробників з Італії, Німеччини, Бельгії, Франції і Польщі. Наші клієнти завжди впевнені, що на нашій фірмі немає товару сумнівної якості або неякісного товару, впевнені, що у нас вони придбають тільки надійний і якісний матеріал, який має сертифікат та гарантію.

     Наш асортимент – це устаткування для систем водопостачання у Вінниці, системи опалення в Вінниці і каналізації, сантехніка у Вінниці від провідних виробників. Багаторічний досвід роботи, більше 7000 найменувань від більш ніж 30 торгових марок.

     Наша компанія є офіційним дилером провідних європейських брендів: Viessmann, MYCOND, NIBE, CTC, Thermo Alliance, METALL – FACH,Flamco Meibes, ICMA, Sandi Forte, Willo, Ecosoft, Gorenje і інших.

     Купити газовий котел в Вінниці або електричний котел в Вінниці з гарантією надійної роботи - можна в нашому підприємстві. У нас ви зможете купити все для опалення: труби пластикові в Вінниці, фітинги у Вінниці, запірну арматуру відмінної якості від перевіреного виробника. Важливо відзначити, що ми працюємо безпосередньо з виробником минаючи посередників.

   Наша фірма має тільки позитивні відгуки своїх покупців і прогресує з кожним роком. У штаті у нас тільки професіонали, які зроблять для Вас оптимальний комфорт і затишок.

10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний диллер

Вся продукція сертифікована.

Гарантія від виробника

Реалізовуємо проєкти по всій Україні

Наші фахівці проведуть роботи на всій території України.

Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь якої складності якісно і з гарантією

Проєкт інженерних систем

Підбір та проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Обслуговування після закінчення строку гарантії

Нас знаходять по таким запитам:

газовий котел вінниця, електричний котел вінниця, твердопаливний котел в вінниці, сантехніка оптом у Вінниці, купити ванну в Вінниці, купити сантехніку недорого, змішувачі в Вінниці, пластикові труби у Вінниці, фітинги у Вінниці, запірна арматура в Вінниці, водопостачання вінниця, лічильники води в Вінниці, бойлери недорого вінниця, Навіен вінниця, Вінстал вінниця, опалювальне обладнання вінниця, газові котли вінниця, автоматика вінниця, електричні котли вінниця, котли на твердому паливі вінниця, радіатори вінниця, бойлери в Вінниці, монтаж опалювального обладнання в вінниці, тепла підлога в вінниці недорого, опалення вінниця, купити котел в вінниці недорогий, Навіен вінниця, Вінстал вінниця, опалювальне обладнання вінниця, газові котли вінниця, автоматика вінниця, електричні котли вінниця, котли на твердому паливі вінниця, радіатори вінниця, бойлери в Вінниці, монтаж опалювального обладнання в вінниці, тепла підлога в вінниці недорого, опалення вінниця, купити котел в вінниці недорого, газовый котел винница, электрический котел винница, твердотопливный котел в виннице, сантехника оптом в Виннице, купить ванну в Виннице, купить сантехнику недорого, смесители в Виннице, пластиковые трубы в Виннице, фитинги в Виннице, запорная арматура в Виннице, водоснабжение винница, счетчики воды в Виннице, бойлеры недорого винница, Навиен винница, Винстал винница, отопительное оборудование винница, газовые котлы винница, автоматика винница, электрические котлы винница,  котлы на твердом топливе винница, радиаторы винница,  бойлеры в Виннице, монтаж отопительного оборудования в виннице, теплый пол в виннице недорого, отопление винница, купить котел в виннице недорого

шаблоны joomla

cornflowers-1574316 1920

cornflowers-1574316 1920